Телепортує команду в бій та з нього

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Чаклуйте хвилі пекельного вогню на нещасних ворогів, утримуваних вашим злісним паралітичним хватом. Святкуйте різанину на полі бою, отримуючи силу за кожного ворога, який загинув поруч із вами, та зменшуючи атаку ворогів у вашій присутності. Розривайте тканину реальності, аби телепортувати себе і союзників у будь-яке місце мапи та принести криваву відплату будь-кому, хто кине виклик волі Вроґроса Підземного Лорда.

Фігурка героя Dota 2 Underlord

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Жоден міф і жодна пісня не провістили його прихід.

Глибоко під поверхнею світу лежать невідомі дива та жахи. Глибоко у земній тверді, попід неспокійними лавовими полями та основами сплячих вулканів, стоїть обсидіанове місто Азійоґ, незрівнянна кам’яна кладка якого простягається вздовж безмежної печери. У пористих стінах, побудованих на кістках незліченних рабів, лежать володіння Пекельної Орди та їхнього жорстокого повелителя Вроґроса.

Озброєний кращими ковалями свого народу та навчений мистецтву темного розлому, Вроґрос здатен заклинати полум’я та руйнівну злобу у вигин між світами. Він завжди шукав способів розширити свої володіння, знищуючи або поневолюючи всіх на своєму шляху. Проте підземний світ невеликий, тож Вроґрос обернув свій погляд нагору. Своїм наказом він прирік на смерть легіони розвідників, відправивши їх на розтерзання мешканцями поверхні, щоб оцінити міць ворогів. Тепер же Вроґрос готовий продовжити своє завоювання. Він особисто ступить на освітлену сонцем землю, щоби показати світові його майбутнього володаря. Ті, хто зустрінуться з ним, упадуть на коліна та сплатять данину, або ж помруть на місці.


Замовити