Мчить із розгону на ворогів із будь-якої точки на мапі

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Завжди в русі та сповнений агресії, Винищувач Духів носиться всією мапою, щоби розпочати бій зі своїми ворогами. З кожним оглушливим ударом його тяжкого ліхтаря він вибиває дух із ворогів. Вони можуть спробувати втекти, але за наявності на мапі кількох союзних вардів, Винищувач Духів не дасть їм такої нагоди.

Фігурка героя Dota 2 Spirit Breaker

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Баратрум, Винищувач Духів, — це горда і могутня істота, жорстокий чистий інтелект, який вирішив прослизнути у наш світ, щоби взяти участь у подіях, які можуть відбитися і на його рідному стихійному всесвіті. Для цього Баратрум зібрав собі тіло, яке могло слугувати йому і в нашому світі, і за його межами. Його фізична форма бере сили нашого світу, поєднуючи у собі форми бика та мавпи з рогами, копитами та руками, що є символами таких його якостей як сила, швидкість та спритність. Баратрум носить перстень у носі як нагадування про те, що він має служити своєму таємною наставнику, і про те, що світ, де він зараз перебуває, є лиш тінню справжнього.


Замовити