Приголомшує підкопом та сповільнює ворогів

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Багато хто не може пережити засідку від Царя Пісків. Знищуючи все навкруги хвилями смертельних вібрацій від ультимативної здібності, він уникає контратак, ховаючись у піщаній бурі, і приголомшує ворогів, б’ючи їх із-під землі.

Фігурка героя Dota 2 Sand King

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Піски Іскристої пустелі живі й мають розум — величезна пустеля говорить сама з собою, розмірковуючи про речі, осяжні лише для цих безкраїх пісків. Але коли пустелі потрібно знайти спосіб вийти за свої кордони, вона звільняє частинку себе й наповнює нею чарівний панцир, створений джином Калдину. Ця істота називає себе Криксалісом, що означає «серце піску», але інші знають його як Царя Пісків. Криксаліс приймає форму величезного скорпіона, натхненний маленькими, але всюдисущими мешканцями Іскристої пустелі; і це справжній вираз його нещадного характеру. Вартовий, воїн, вісник — усе це обов’язки Царя Пісків, нероздільного з пустелею, яка дала йому життя.


Замовити