Відбиває назад ворожі шкоду і приголомшення

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Убивця Нікс завжди полює на тендітні цілі. Непомітно скрадається лісом і, побачивши здобич, завдає їй сильного удару своїми кігтями та приголомшує шипами, а потім відбиває будь-яку контратаку своїм карапаксом.

Фігурка героя Dota 2 Nyx Assassin

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Глибоко в архівах Ультимірської академії, серед фоліантів про драконову кладистику та книг із неперекладними заклинаннями, є древній том про ентомологічні диковини. Укладена вченими книга описує телепатичні таланти скарабеїв-ревнителів, дивного виду соціальних комах зі здібностями, що є унікальними для всіх семи світів.

На відміну від інших личинок колонії, убивця Нікс не перетворився на жука з обмеженим мисленням та тупими кінцівками, притаманними робочим особинам його роду. Він пережив особливе перетворення, що сталося з благословення самої Нікс. Він був обраним, відібраним із багатьох і помазаним екстрактом самої королеви-богині. Не всі виживають після темного благословення в королівських покоях, але він проявив свій глибокий розум та гострі кігті, нещадні леза яких розсікали повітря, поки думки проникали у свідомість тих, хто був навколо. З усіх скарабеїв-ревнителів він єдиний був обраний для найвищого покликання. Після перетворення він відродився з благословенням Нікс і здібностями, які слугують єдиній меті — вбивати заради своєї богині.


Замовити