Випускає потужну атаку, що стрибає між ворогами

Малюнки які ви бачите це зображення вже зроблених фігурок, але ми можемо зробити для вас іншу фігурку цього ж героя .

Від бою до бою Ліч підживлює свої сили кріпами та завжди готовий допомогти союзним героям знищити їхніх ворогів сповільним морозом. Якщо його ворогам вистачить розуму зібратися разом, його ультимативна здібність перескакуватиме між ними, поки не знищить.

Фігурка героя Dota 2 Lich

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

За життя могутній маг Етрейн (ще не Ліч) використовував руйнівну силу льоду, щоби поневолювати цілі королівства. Та не всі бажали коритися його владі. Кілька відчайдушних чаклунів, з-поміж його новоявлених підданих, знайшли в собі сили для протистояння загарбнику. Вони напали на Етрейна із засідки, зв’язали чарівними мотузками, що мали тримати його вічно, і кинули у бездонне озеро.

Він тонув близько року, поки не зачепився за скелястий виступ. Там він і залишався, мертвий, проте захищений від розкладання. Поки чаклун Ангіл не вирішив перевірити легенду про нібито бездонне Чорне Озеро. Гак, що його спускав у озеро дослідник, зачепився за тіло мага, і Ангіл, нічого не підозрюючи, витягнув неочікувану знахідку. Вирішивши, що зможе розпитати Ліча про властивості озера, він розв’язав тіло мага і провів простий обряд воскресіння. Оскільки від поневолення Етрейна пройшло багато часу, ніхто не міг попередити Ангіла про небезпеку. Проте він майже одразу усвідомив свою помилку, коли Ліч, звільнившись від пут, знищив його.


Замовити