Заморожує та підпалює ворогів магією

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Джакіро — самі собі друзі. Їм недостатньо лише підпалити ворогів, близнюки заморожують їх на місці, змушуючи стояти й палати. З підпаленими ворогами вони завдають чималої шкоди ворожим будівлям своїм рідким полум’ям.

Фігурка героя Dota 2 Jakiro

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Навіть серед магічних істот двоголовий дракон вважається виродком. Як лід і полум’я, хитрість і лють, істота на ім’я Джакіро літає над обпаленими та замороженими полями боїв, де знищує будь-кого, хто насмілиться кинути йому виклик. Кладки яєць пірексейських драконів завжди містять двох дитинчат. Відомі своєю люттю з перших моментів життя, молоді драконята намагаються вбити своїх братів, аби залишитися в гнізді. Виживає лише сильніший. Таким чином поколіннями зберігається сила пірексейського роду. Через якусь помилку природи Джакіро вилупився з єдиного яйця, поєднавши в собі всі здібності пірексейських видів в одному тілі. Заховані під бронею його страшного тіла, сили льоду й полум’я поєднуються, тож жоден ворог не буде в безпеці.


Замовити