Обертає час, скасовуючи отриману шкоду й позицію

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Ткач без проблем уникає атак ворога й переміщується для наступної атаки. Прослизаючи поза зором ворога, він уникає смерті завдяки оберненню часу, при цьому він повертає собі колишній рівень здоров’я та попередню позицію. З арсеналом здібностей для втечі купа неприємностей ворогу забезпечена.

Фігурка героя Dota 2 Weaver

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Матерія творіння потребує постійного догляду, аби вона не зростала розірваною. Адже коли це трапляється, то гинуть цілі світи. Це робота ткачів — стежити за міцністю матерії і зашивати розриви у мереживі реальності. Ткачі захищають матерію від тих, хто прориває її, аби відкласти яйця в незахищених місцях, чий молодняк може швидко зжерти весь всесвіт, якщо ткачі втратять пильність. Скітскур був майстерним ткачем, захоплений тим, щоби тримати всі шматочки творіння у гарному стані. Та роботи було замало для задоволення. Його дуже дратувало, що вся робота з творіння була в минулому, ткацький верстат зробив свою роботу та пішов. Скітскур прагнув створювати, а не просто доглядати, хотів плести власні світи. Він почав робити невеличкі зміни до своєї ділянки, однак матерія творіння була непіддатлива, його стібки ставали грубішими, щоби переінакшити первісний візерунок творіння.

Незабаром з’явилися охоронці зі своїми ножицями й відрізали сплетений ткачем шматок від космічного гобелену, разом зі Скітскуром у ньому. Ткач опинився на самоті, далеко від свого роду, що було би страшними муками для будь-якого іншого одноплемінника. Та Скітскур зрадів, що він, нарешті, вільний для власного нового творіння. Матерія, необхідна для творення нової реальності, була всюди навколо. Йому слід було лише розірвати той старий світ по швам.


Замовити