Пересувається між вимірами для атак на ворогів

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Причетний до таємниць, які здатні розколоти свідомість смертного, Порожнечий Дух вийшов зі свого Прихованого храму для охорони кількох зон поля бою одночасно. Він здатен у будь-який момент заходити та виходити з виміру смертних, тож легко контрманеврує суперників і нападає там, де тільки йому заманеться, а ще прикликає сили ефіру захищати його, коли виникає така потреба.

Фігурка героя Dota 2 Void Spirit

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Не тільки інші духи намагалися зрозуміти свідомість та вчинки найдревнішого з-поміж них — Іная, Порожнечого Духа. Причетний до таємниць, які здатні розколоти свідомість смертного, Інай спостерігає за роботою всесвіту з незбагненної точки зору. Його розпорядження виконують ретельно виховані прислужники, а він вибирається зі свого Прихованого храму в матеріальний вимір лише коли певен, що без нього не вийде направити плин реальності в належне русло.

Інай має експансіоністські плани на існування, але навмисне зосереджується на тому моменті часу, де він не бачить приреченості тканин різних реальностей на фатальне зіткнення. Тепер він виступив з ефіру, щоб особисто вирішити бій Древніх і приготувати своїх союзників до прийдешнього конфлікту, котрий він вважає значно серйознішим.


Замовити