Розвідує та нападає своїми фамільярами

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Доки смертоносні фамільяри Візажа розвідують поле бою, він укриває себе бронею та шукає наступної сутички. Знайшовши таку, він визбирує душевну енергію із завданої шкоди навколишнім бійцям, щоби потім вивільнити її в нищівній атаці.

Фігурка героя Dota 2 Visage

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Над входом у Вузький лабіринт розташовані моторошні ґаргульї, які поглядом проводжають подорожніх у потойбічний світ. Звірі й птахи, люди й монстри, усі істоти, які помирають і вирішують перейти за межу, обов’язково пройдуть повз них. Відділений від тіла дух, що вирішив пройти крізь вуаль смерті, уже не зможе повернутися. Коли ж з’являється шанс, чи то через майстерність, чи то через хитрощі, і він покидає небеса чи пекло, жахлива ґаргулья Візаж, матеріалізована форма Некроліка, вирушає, аби повернути втікача назад. Безпощадна й смертоносна, непідвласна смерті чи втомі, Візаж переслідує свою здобич до самого кінця, знищуючи ісіх, хто міг прихистити духа-утікача. Наглядач за законами загробного життя не знає спокою доти, доки мертві можуть бути відроджені. Візаж поверне їх у належне місце — це лише питання часу.


Замовити