Отруйні токсини зменшують броню та сповільнюють ворогів

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Випускаючи смертельну отруту на відстані, Гадюка є справжньою загрозу для своєї жертви. Токсини, які Гадюка поширює, отруюють та сповільнюють ворогів у той час, як він продовжує робити те, що вміє найліпше — отруювати ще сильніше.

Фігурка героя Dota 2 Viper

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Мільйони років раса незердрейків була заточена в осяйних печерах Попідзем’я, де опинилася після страшного тектонічного зсуву. Коли нарешті одному з них, Вайперу, пощастило вирватися у відкритий світ, від радощів він не стямився, як опинився в полоні мага із садистськими схильностями. Чаклуну так і не вдалося до кінця приручити крилатого змія, проте Вайпер деякий час підкорювався його наказам, сподіваючись навчитися темній магії. Зрештою змій зрозумів, що переважна більшість заклять його володаря й близько не були такими смертельними, як його власні токсини. Своїми кислотами Незердрейк швидко роз’їв ґрати клітки, плюнув отрутою в очі старому чаклуну та опинився на волі, аби показати світу, що явився новий повелитель.


Замовити