Викликає силу лісу для укорінення ворогів

Малюнки які ви бачите це зображення вже зроблених фігурок, але ми можемо зробити для вас іншу фігурку цього ж героя .

Ент-Захисник — дуже доброзичливий союзник. Захищає союзних героїв чи будівлі живою бронею, що відновлює їм здоров’я. Непомітно прокрадаючись біля дерев, він обв’язує ворогів корінням та висмоктує з них здоров’я, передаючи його союзникам.

Фігурка героя Dota 2 Treant Protector

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Далеко на заході, у горах за Долиною Передвістя, лежать залишки древньої сили, джерела надприродної енергії, що гніздяться глибоко у високогірних лісах. Подейкують, що те, що зростає там, зростає вкрай дивно. Для сил природи це священне місце, воно заховане й невідоме стороннім. Безліч пасток і небезпек у цих землях. Тут є всепоглинальні трави, змішані тварини та отруйні квіти, але ніщо не зрівняються в грізності із могутніми ентами-захисниками.

Ці старезні велетенські істоти охороняють мир у цих небезпечних землях, слідкують, щоби ніхто з місцевих не воював без причини, а ніхто із чужинців не розкрив таємниць. Незліченні віки вони оберігали свою землю, нездоланні й нестривожені, і лише частково знали про те, що відбувається зовні. Та зовнішній світ поширювався, чужинці довідалися про священну землю й кожної зими ставали все наполегливішими. Незабаром вони з’явилися, озброєні пристроями, щоби рубати, і полум’ям, щоби палити. І часто енти задумувалися — хто ж ці вразливі й винахідливі істоти? Що сталося з диким зеленим світом? Пройшов вік роздумів і вагань, тисяча теплих років тривалих досліджень у дусі традиції, тоді як все більше чужинців гинули й живили їхню землю.

Коли все, що колись квітнуло, зав’януло, цікавість переборола обережність. І було вирішено: один Захисник буде посланий у широкий світ. Йому буде доручено блукати там доти, доки знову не піднімуться льодовики, та слідкувати за змінами територій та істот, які їх населяють, а також вивчати невідомі небезпеки, які можуть загрожувати їхній священній землі.


Замовити