Посилає на ворогів навалу машинерії

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Механік знищує ворогів роями механізмів і безліччю смертоносних пристроїв. Якщо він збере вдосталь необхідних ресурсів, то сила, що миттєво перезаряджає здібності, дозволить йому вести команду на всіх фронтах.

Фігурка героя Dota 2 Tinker

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Карликова раса, з якої походить Боуш Тінкер, відома своєю хитрістю, розумом та здібностями в роботі з механізмами. Вони пихато заперечують будь-які чари й виживають лише власними силами за допомогою того, чому можна знайти раціональне пояснення. Як з’ясувалося, така пиха ні до чого доброго не призводить, і Боуш може підтвердити це своїм прикладом. Колись він був одним із головних дослідників законів природи, засновником підземної лабораторії під огорненим туманами Фіолетовим плато. Зневажаючи магів і небезпеку, яку ті несуть світу, Боуш та його колеги самовпевнено відкрили портал у паралельний вимір, що занурило їх у світи власних кошмарів. Чорний туман укрив Фіолетове плато, звідти стали лунати крики жаху. Боуш зміг втекти, користуючись виключно своїм розумом та пристроями. Він єдиний, хто вижив у тому жахливому інциденті на Фіолетовому плато.


Замовити