Витривалий герой, який зменшує шкоду ворогів

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Очолюючи свою команду, Хвилеріз завжди вичікує нагоди завдати удару ворогам. Коли така наступає, він вивільняє свою масивну та руйнівну ультимативну здібність, прокладаючи шлях союзникам, щоби ті могли знищити приголомшених ворогів.

Фігурка героя Dota 2 Tidehunter

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Хвилеріз, також відомий як Левіафан, — могутній захисник Затонулих островів. Однак зрозуміти його наміри не здатна жодна жива душа. Наприклад, усі ми знаємо про те, яким важливим є контроль над основними морськими маршрутами, і про те, як різко може змінитися економічна ситуація імперії, що контролює той чи інший пролив. Та що нам відомо про підводні маршрути? Чи чули ви коли-небудь про угоду між меранцями й людьми? Підводні маршрути є не менш важливі, аніж надводні. За панування над ними ведуться такі ж криваві війни, а їхні власники такі ж пихаті, як і монархи наземних імперій. Хвилеріз втомився від цієї боротьби, покинув рідні води та вирушив на мілководдя, керований глибинним богом Мельроном. Схоже, що блукає він без мети, якщо не рахувати пошуки капітана Кунка, з яким у Левіафана залишилися свої рахунки.


Замовити