Сповільнює ворогів пастками

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Розставляючи на полі бою сповільнюючі пастки, Тамплієр-Убивця непомітно переховується і готова із засідки атакувати свою здобич. Після початку атаки вона шматує ворогів псі-кинджалами та відбиває удари заломлювальним щитом.

Фігурка героя Dota 2 Templar Assassin

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Ланая — Тамплієр-Убивця, знайшла своє покликання завдяки своїй цікавості. Завдяки гнучкому розуму, вона провела свою молодість за вивченням законів природи — вивчаючи мемуари магії та алхімії, відтворюючи експерименти з обвуглених залишків Фіолетових архівів, і запам’ятовуючи спостереження хранителів записів Кін. Уже тиха і скритна від природи, вона посилила свої навички під час освоєння цих складних знань. Якби вона була менш сором’язлива, всі в гільдії знали б її як злодія-вченого. Натомість дослідження завели її в темніші закутки.

Вона присвятила свої таланти для відкриття таємниць світу, а натомість відкрила таємні двері до самого світотворення: до Прихованого храму. Створіння, які чекали за межами цього порталу, очікували на неї, і таємниці, які вони відкрили їй в той час, були нічим порівняно з тими відповідями, які вони погодилися надати Ланаї, якщо вона буде їм служити. Вона присягнулася захищати таємниці, і, прислужуючи Прихованому храму, вона все більше задовольняла свою потребу до знань. В очах кожного свого вбитого ворога вона відкривала частинки таємниці.


Замовити