Розстрілює ворогів із дальньої відстані

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Снайпер спеціалізується на вбивстві з відстані. Він тримає ворогів на відстані шквалом пострілів із гвинтівки, а потім, коли приходить час, прибирає їх одним смертельним пострілом.

Фігурка героя Dota 2 Sniper

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Кардель Гострозір народився в горах Кноллена, де з незапам’ятних часів мастаки жили полюванням на дивних істот — верхоплазів, що мешкали над поселенням. Їх відстрілювали здалеку й збирали трупи, що падали з високих скель. Гострозір виявився одним із кращих стрільців свого народу — рушниця була для нього як ще одна рука, а постріл — як дотик.

У день ініціації, коли він ставав повноправним членом поселення, Гострозір мав пройти давнє випробування: одним пострілом вбити тварину на дні долини з однієї зі скель. Якщо він схибить, то буде збезчещений. Тварину було вбито, натовп заревів. Та коли знайшли тіло, то побачили, що куля влучила звіру просто в середнє око й застрягла в нижній щелепі. Цей проклятий знак згадувався в похмурому пророцтві — стрільця, який забив таким чином тварину, чекало вигнання та бойова велич водночас. Так Гострозір на прізвисько Снайпер своїм же власним умінням прирік себе на вигнання. І допоки він не втілить це пророцтво в життя — не стати йому легендарним воїном, не бачити домівки.


Замовити