Переслідує своїх ворогів, щоби послабити й приголомшити їх

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Завжди готовий знайти та винищити своїх ворогів, Слардар швидко ковзає в бій. Після викриття позиції ворога та ламання захисту, він дістається ближче, щоби прикувати опонентів до місця руйнівним сплеском і приголомшеннями від могутніх ударів свого тризуба.

Фігурка героя Dota 2 Slardar

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Слардар — слизерин із роду Глибенів, вартовий неозорого плетива затонулих міст та похованих там прадавніх скарбів. У непроглядній бухті найглибшої океанської западини Cлизеринський Вартовий охороняє таємні покої з коштовностями. Він пильнує підводних злодіїв, засланих на глибоководдя жадібними сухопутними чаклунами. Відданішого за Слардара вартового не знайти. Небагатослівний Глибень надійно приховує знання про найпотаємніші місця водних безодень. Нерідко, усупереч сліпучому і до болю пекучому світлу, Слардар випливає на мілководдя для розвідки, аби переконатися, що ніхто не плете змови проти глибин, або ж для гонитви за тими небагатьма щасливцями, яким таки вдалося поцупити щось цінне із Затонулої скарбниці. Життя, проведене під величезним тиском водної товщі, зробило Слизеринського Вартового створінням колосальної сили та витривалості.


Замовити