Застосовує чари із великою шкодою на одну ціль

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Однаково смертоносний та вразливий, Скайреський Маг швидко нищить ворогів градом потужних заклинань. Він знемовлює ворогів та збільшує їхню вразливість до чарів, а отже розвіє за вітром свого супротивника.

Фігурка героя Dota 2 Skywrath Mage

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Драґонус посідає високий пост монаршого мага при дворі Похмурої Зграї, але дні його сповнені смутку. Він успадкував обов’язок захищати будь-якого, хто займе Тернове Гніздо, але чільну королеву скайресів маг ненавидить усім серцем. Як спадкоємець знатного роду, наближеного до керівної династії, у дитинстві він сильно здружився зі старшою кронпринцесою Шендельзарою, яка мала володарювати Гніздом. Він любив її ніжно й самовіддано, але коли настав час приступити до вивчення магічного ремесла, Драґонус із головою поринув у навчання, забувши про все на світі.

Захоплений вищими матеріями, він прогледів, як за його спиною готується підступна змова проти коханої Шендельзари. Коли монарший двір зворушила звістка про заколот і захоплення влади, маг нарешті відволікся від талмудів, щоби почути страшну звістку — Шендельзара зникла, а в Терновому Гнізді сиділа її молодша нещадна сестра. Драґонус був безсилий що-небудь зробити. Магія скайресів служить тільки для захисту монарха, тому будь-які дії проти корони були б марні. Тепер він терпляче несе службу, таємно сподіваючись, що прийде день, коли любов усього його життя посість належне їй місце. Про його думки невідомо нікому, окрім богині Крі-Ук, чия магія перетворила скалічене тіло Шендельзари на чисту енергію помсти.

Понад усе на світі бажає він, щоби вона повернула свою колишню фізичну форму. Благородному й чесному магу ненависне його становище при дворі, але найболючіше для нього — підозрювати, як сильно ненавидить його нинішня Шендельзара, що стала Мстивою Душею.


Замовити