Викликає потужні змієварди, які завдають шкоду

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Шаман Тіней швидко розчищає шлях своїй команді для наступу на ворожу базу. Він вражає ворогів блискавичними заклинаннями та зриває атаки перетвореннями, а його ватага змієвардів знищує захист ворога за лічені секунди.

Фігурка героя Dota 2 Shadow Shaman

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Раста народився в Кривавому пригір’ї та був звичайним сиротою, що потерпав від голоду й злиднів, доки його не підібрав мандрівний шахрай. За два мідяки той старий пройдисвіт передбачав долю, за три — кастрував худобу, а за п’ять — робив дітям обрізання. За нічліг та пристойну вечерю він вбирався в шаманські одіяння, зачитував стародавні письмена й на замовлення насилав причину на ворогів. А його новий супутник, юний напівтроль, напів-щось іще, своїм дивакуватим виглядом додав екзотики до «чарів» шахрая.

Завжди на крок попереду ошуканих клієнтів, містечко за містечком, селище за селищем, двійко подорожніх дійшли до загублених земель, де шахрай переконався — всю магію, що він лиш удавав, юнак і справді міг творити. Його підопічний мав цінний дар, за який платять добру копійчину! Відтепер Раста поставав перед юрбою як Шаман Тіней, і репутація його росла, тож наші мандрівники успішно працювали далі. Та, зрештою, нечисте минуле наздогнало їх: ошукані раніше люди вчинили на них засідку та вбили шахрая. У гніві Раста вперше по-злому скористався силами тіней — і від нападників не лишилося навіть кісток. Шаман поховав доброго до нього господаря і зараз знищить кожного, хто має намір скривдити його.


Замовити