Поєднує посилювальну отруйну шкоду ворогам

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Вивергаючи хмари демонічної отрути, щоби завдати шкоди ворогам чи розвідати територію, Тіньовий Демон відлякує від себе багатьох. Здатен відправити ворога у вигнання, поки союзники збираються для його вбивства, або наслати демонічне прокляття, щоби зрадливі ілюзії обернули сили ворога проти них самих.

Фігурка героя Dota 2 Shadow Demon

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

У пекельних надрах живуть кілька верховних демонів, що мають доступ до матеріального світу: Доленосець майже не цікавиться справами неінфернальних та нижчих спектральних сутностей, а Тінистий Нелюд матеріалізується виключно для полювання за душами. А ось Тінистий Демон навпаки, завжди приділяв глибоку увагу до матеріального виміру, ніби відчував, що якщо заволодіє цим крихким міжвимірним перехрестям, то отримає ключ до повного домінування в усіх реальностях.

Прикликаний спершу нижчими чаклунами, Тінистий Демон виконував кожне бажання та постійно демонстрував силу, доки не привернув увагу могутніших демонологів, а через них — різноманітних лордів, тиранів, автархів та ієрофантів, які спиралися на чаклунство, аби втримати свою земну владу. Майстерність обману демона була настільки висока, що кожен щиро вважав, що саме йому підкорюється демон. А демон тим часом стирав особистості своїх нібито повелителів та підкорював їхню свідомість. Зрештою, більшість членів його культу стали бездушними ляльками, через яких він втілював у життя свою злу волю.

Про плани Тінистого Демона лишається лише здогадуватися — саме у той час Тінистий Нелюд Невернеш вчепився в одну особливо прогнилу душу та з’ясував, що там все залито тягучою нугою сутності Тінистого Демона. Стривожені розкритою змовою, яка могла вилитися в порушення древнього Темного Договору, Доленосець і Тінистий Нелюд швидко об’єднали сили, аби знищити культ. Поєднавши закляття неймовірної сили, вони перетворили століття ретельної роботи демона в ніщо, розбили культ на друзки, а його членів розірвали на криваве шмаття. Не лишилося нічого, окрім маленької іскри демонової тіні. Безсмертної та незнищенної цієї часточки зла вистачило, аби започаткувати наступну схему Тінистого Демона. Він одразу ж почав утілювати її в життя, відновлюючись від втрат усі наступні століття.

До чого б не торкалася та частка тіні, воно одразу заплямовувалося, і її вплив зростав. З хаосу пошкоджених часток, які зливалися воєдино, зшивалися та комбінувалися, постала нова форма Тінистого Демона, навіть могутніша за попередню. Тепер він знову сповнений сили, а план всесвітнього домінування очищений від колишніх прорахунків. Здавалося б, такій цілковито злій і жорс


Замовити