Чіпляє та притягує ворогів до себе

Малюнки які ви бачите це зображення вже зроблених фігурок, але ми можемо зробити для вас іншу фігурку цього ж героя .

Кожен вивірений кидок гака Пузаня вселяє страх у серця ворогів. Притягуючи ворогів до себе, він розчленовує їх своїм тесаком. З кожним убивством він збільшує свої здоров’я та шкоду й невдовзі стає нестримним убивцею.

Фігурка героя Dota 2 Pudge

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Шановні фанати Dota 2!

Представляємо вам унікальну фігурку, яка стане справжнім скарбом у вашій колекції - фігурку Pudge висотою більше 10 см!

Ця чудова фігурка повністю втілює характер і страх, які викликає Pudge на полі битви. Її деталізація вражає уяву: кожен м'яз, кожна шрама і навіть найменша деталь його особливого крюка відтворені з неймовірною точністю.

Ви зможете відтворити епічні моменти боїв Pudge за допомогою цієї фігурки. Уявіть собі його могутній кидок крюка, якого з жахом і трепетом чекають ваші супротивники. Ви зможете відчути його силу і непохитність, олицетворені в цьому прекрасному творі мистецтва.

Ця фігурка Pudge також є прекрасним елементом декору. Її вражаючий розмір дозволить їй стати центральним акцентом вашої гральної кімнати або офісу. Уявіть собі, як ваші друзі захоплено дивитимуться на цього величного персонажа і на неповторну атмосферу, яку він створює. Не пропустіть можливість додати цю фігурку Pudge до своєї колекції. Вона є олицетворенням сили, страху і непереможності - все, що робить Pudge таким відомим і улюбленим персонажем Dota 2. Погрузьтеся у світ гри, відчуйте його енергію і станьте частиною цього дивовижного світу. Замовте свою фігурку Pudge прямо зараз і станьте володарем по-справжньому величного твору мистецтва Dota 2!

На Полях Одвічної Різанини, що далеко на південь від Квоїджу, щоночі невтомно працює огрядна постать — патрає, білує, скиртує кінцівки та нутрощі полеглих, аби до світання поле знову було готовим до нової крові. У цім проклятім краї ніщо саме не зогниє й не розкладеться; жоден мрець не стане прахом земним, як глибоко його не закопуй. Оточений птахами-падложерами, котрим до дзьоба влізає лишень пошматована плоть, м’ясник Пудж вправляється з лезами, які гострішають з кожним порубаним трупом. Хвись, хвись, гуп. Плоть відпадає від кісток, сухожилки та зв’язки рвуться, як мокрий папір. І з роками, окрім любові до м’ясницької справи, в Пуджа з’явився смак і до падла. Спершу кусень м’яса тут, трішки крові там… Невдовзі Пудж шматував зубами найтвердіших мерців, як пес розриває лахміття. І навіть ті, хто смерті не бояться, тремтять перед М’ясником.


Замовити