Стрибає на ворогів і завдає критичних атак

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Фантомна Вбивця нападає одразу, ледь побачить свою жертву. Миттєво опинившись поруч із ціллю, вона з легкістю ухиляється від атак й завдає ворогові удар за ударом, кожен із яких може виявитися надмірно смертельним.

Фігурка героя Dota 2 Phantom Assassin

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Шляхом пророцтв і ворожінь малих дівчаток відбирають для виховання Сестрами Вуалі — орденом, який вважає вбивство священною частиною природного порядку. Сестри Вуалі обирають цілі шляхом медитацій та пророчих віщувань. Вони ні з ким не домовляються, і не схоже, щоби вони переслідували політичні чи корисливі мотиви. Їхні вбивства здаються геть випадковими: можновладець має шанси померти не менші, ніж селянин чи землекоп. Якщо ті вбивства й мають зв’язок, то він відомий лише їм. Убивці переконані, що приносять цілей у жертву, а смерть від їхньої руки — велика честь. Виховані рівними, вони позбавлені імен та власного «Я»: на місце кожної стане інша, і невідоме їхнє число, мало їх чи багато. Як невідомо й те, що ховається за Примарною Вуаллю. Лише в однієї Сестри час від часу, коли нема нікого поруч, вуаль здригається від забороненого шепоту її власного імені: Мортред.


Замовити