Може ув’язнити героя, що робить того невразливим

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Викрадаючи розум своїх жертв, Потойбічний Руйнівник перетворює чистий інтелект на інструмент руйнування. Послабивши ворогів залпом магічної енергії, він перевіряє їхній розум на міцність і спалює ману тим, хто уцілів.

Фігурка героя Dota 2 Outworld Destroyer

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Один із представників славнозвісної та благородної раси, Оповісник, що витає краєм пустки, єдиний вартовий застави світу на краю прірви. З цього зубчастого, кришталевого потойбіччя, вічний сторож шукав вічності в небесах та вичікував будь-якого руху в темній ночі поміж зірок. У сяючих глибинах його безмежного розуму лунає пророцтво, темна музика, що передрікає пробудження якогось зла за межами розуміння і його цікавості до нашого світу. Повністю одержимий своєю вартою, Потойбічний Руйнівник майже не зважав на події, що відбувалися поблизу сонця. Але, зрештою, чутки про Древніх і передчуття наближення загрози зсередини та ззовні змусили його рушити до сонця, до просторів боїв. Наші пророцтва чітко говорять про Оповісника: це знак прийдешніх жахливих бід. Але його прихід — це вже погана вістка.


Замовити