Використовує удачу для посилення своїх здібностей

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Із шансом на помноження ефекту від кожного заклинання, краплина удачі — це все, що потрібно Огр-Магу, щоби спопелити ворогів чи примножити сили союзників. Звичайно, на удачу важко покладатися…

Фігурка героя Dota 2 Ogre Magi

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Звичайний огр — створіння, для якого цілковито підходить порівняння «тупий, як пеньок». У своєму звичайному житті огр абсолютно неспроможний на обдуману дію чи рішення. Одягнений у бруд, він може несподівано з’ясувати, що одягнений у звірячі шкури, які зняв після обіду з тих самих звірів. Не набагато ліпші і його соціальні здібності — огр може часто ніжно фліртувати з каменем чи пнем, яких він випадково сприйняв за когось зі своїх (цим можна пояснити дуже низький рівень народжуваності в огрів). Та десь раз у покоління на расу огрів опускається благословення — народження двоголового Огра-мага, якому одразу дається традиційне ім’я Аґрон Каменелом. Так звали першого і, можливо, єдиного мудрого огра за всю історію їхньої раси.

З двома головами Огр-маг уже здатен функціонувати на рівні, не гіршому за той, на якому більшість істот обходяться однією головою. І хоча Огр-маг не витримає жодних диспутів (навіть із самим собою), він має небесний дар, відомий як Удача Дурня — схильність до непояснимих і випадкових серій неймовірної удачі, які дозволяють расі огрів процвітати попри ворогів, тяжкі погодні умови та нездатність прогодувати себе. Ніби сама Богиня Удачі, сповнена жалості до нещасних тупих істот, взяла Огра-мага собі під крило. Та хто ж її звинуватить? Бідолашні створіннячка.


Замовити