Стріляє зі страхітливими рикошетами й вивільняє ефірне руйнування

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Муерта — майстер смерті, що крокує землями живих, збираючи цілі страхітливими пострілами та викликаючи примар для нищення ворогів. Завжди готова підстрелити необережну ціль запасним пістолетом Муерта стає найнебезпечнішою, коли перетинає вуаль світу мертвих і б’є ворогів з ефірною люттю приречених.

Фігурка героя Dota 2 Muerta

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Існує стільки ж історій про Муерту, скільки могил на Гнилих полях Ґорму. Хтось розповідає своїм дітям страшні історії про молоду селянку, що повстала з мертвих, аби покарати вбивць своєї сім’ї. Хтось, сп’янілий у темній таверні, поширює змовницькі теорії про викрадення та невловимі гільдії вбивць.

Та дещо поєднує ці оповіді: всі вони про жінку, настільки охоплену ненавистю до власних убивць, що вона відмовилася помирати. І навіть саму Смерть так вразила ця ненависть, що та подарувала Муерті свої Милість і Ласку — два ефірні пістолети — і зробила її своєю заступницею. Тепер Муерта полює на норовливі душі, чий час майже сплинув, і веде їх без озирання на крики та спротив до їхньої вічної нагороди.


Замовити