Приголомшує ворогів точними стрілами з відстані

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Мірана має бути завжди готова стрибнути у бій, щойно вразить ціль смертельною стрілою. Здатна сховати союзників від ворожого ока, вона відправляє свою команду на полювання.

Фігурка героя Dota 2 Mirana

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Принцеса Мірана — спадкоємиця королівської династії та наступна в черзі на Сонячний Трон, добровільно відмовилася від претензій на мирську землю та титули задля служіння протягом усього свого життя Селемене, богині Місяця. З того часу, відома як Принцеса Місяця, Мірана охороняє священне Сріблолісся від тих, хто наважиться зірвати священний сяйнистий лотос зі сріблястих озер у заказниках Богині. Верхи на своєму могутньому та вірному звірові, вона холоднокровно, благородно та безстрашно служить у злагоді з фазами місяця та рухом великих сузір’їв. Її стріли з гострими наконечниками із місячної руди наділені божественною силою та пронизують ворогів Мірани місячним сяйвом.


Замовити