Знерухомлює ворогів своїм кам’яним поглядом

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Безперервна атака — ключ до успіху Медузи. Використовуючи свій щит мани для відбиття атак, вона використовує розділені постріли, що косять хвилі ворогів. Щойно Медуза набереться повної сили, вона буде спроможна зупинити будь-кого на своєму шляху.

Фігурка героя Dota 2 Medusa

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Краса — це сила. Цією думкою втішалася Медуза — наймолодша й найвродливіша з трьох чарівних сестер Горгон, народжених морською богинею, тому що вона єдина із сестер була смертною. Ця думка втішала її до того дня, коли невідомі в масках вдерлися у світ Горгон і викрали її сестер, проявивши байдужість до їхньої краси та слізних благань. Один із нападників схопив також і Медузу, та потім з огидою кинув її: «Від неї смердить смертною. Нам не треба тих, що можуть померти». Принижена, розлючена Медуза вирушила до храму своєї матері та кинулася до богині, благаючи: «Ти позбавила мене вічного життя, тому я прошу тебе: дай мені силу! Силу, з якою я могла би присвятити власне життя помсті за цю несправедливість і врятувати моїх сестер!» Після довгих роздумів богиня задовольнила прохання своєї доньки, дозволивши Медузі обміняти її легендарну красу на лячну зовнішність і не менш страшну силу. Жодного разу Медуза не пожалкувала про свій вибір. Вона розуміє, що сила — єдина краса, яка варта того, щоби нею володіти, і лише сила може змінити світ.


Замовити