Стрімко рухається між ворогами й завдає їм блискавичних ударів

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Марсі вступає в бій, завжди готова захищати своїх товаришів власними кулаками. Вона доводить, що справжня вірність дає велику силу. Майже без зусиль жбурляє ворогів і друзів полем бою, охоче бере участь у будь-яких сутичках, що надає її союзникам смертоносну перевагу й дозволяє вивільнити приховану силу, щоби навіть боги двічі подумали чи варто перетинати її шлях.

Фігурка героя Dota 2 Marci

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Хоча багато хто захоплюється Марсі, мало хто знає про її походження. Вона мандрує переважно з принцесою Міраною, але коріння їхньої дружби сплутано таємницями, які ніхто з них не хоче розкривати без потреби. Для своїх союзників вона — вірний та щирий товариш, а для ворогів — безстрашний щит, що захищає тих, кого вона вважає друзями. Попри те, що нерозумні вороги бачать у ній невеличкого й незначного суперника, Марсі володіє внутрішньою силою, яка дозволяє їй завдавати неймовірно потужних ударів. Вона знищить будь-кого, хто захоче її випробувати, але той, хто отримає її прихильність, отримає вірного напарника на все життя.


Замовити