Може завдавати значної шкоди в аурі навколо себе

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Потужні заклинання Лешрака прокладають йому шлях через захист ворога. Просуваючись углиб ворожої території завдяки диявольському указу, він з обережністю вираховує слушний момент для розколу землі та приголомшує ворогів, щоби його безжальні союзники могли добити їх.

Фігурка героя Dota 2 Leshrac

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Лешрак Змучена Душа — сутність, вирвана із серця природи, істота, що існує в двох планах буття водночас. Його всепроникний розум не може ігнорувати смертельний жах, що коїться в серці творення. Колишній великий філософ, що шукав сенс буття, він проник у глибини природи за допомогою хроноптичних кристалів і був навіки змінений жахливими таємницями, що відкрилися йому. Темні глибини розуму Лешрака освітлюють лише проблиски його зухвальства. Як і інші стихійні персонажі, він — єдине ціле з природою, але в його випадку ця природа зловісна й підступна. Він єдиний бачить сувору правду реальності та не вірить, що Всесвіт приберіг спеціальну нагороду для тих, хто творить добро.


Замовити