Порушує позиції ворогів і знерухомлює їх

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Кунка завжди прогнозує наступний крок ворога. Здатний атакувати місце, де знаходиться ворог, гейзером води чи кораблем-привидом, і якщо влучить, то він і його союзники не матимуть проблем із добиванням ворога.

Фігурка героя Dota 2 Kunkka

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Коли демони Катаракти почали цілеспрямовану кампанію по захопленню людських земель, на захист населених островів став адмірал могутнього кладдського флоту Кунка. Спочатку атаки були рідкісні та нерішучі, однак йшли роки й демони поступово посилювали свій наступ. І от одного дня загарбники зібрали увесь всій демонський флот у кулак і зосередили сили в атаці на Тремкий острів. З відчаю кладдські чаклуни-самогубці скористалися своїм вирішальним вмінням — пожертвували собою, щоби прикликати армію прадавніх духів.

Кунка, спостерігаючи, як демони топлять його кораблі один за одним, зрадів, що духи прийшли на допомогу. Та в ключовий момент бою сталося щось несподіване: сутичка, де змішалися люди, демони та прадавні духи, пробудила від сну жахіття з глибин. Поміж декількох кораблів, що лишилися, у височінь здійнялися височенні хвилі — явився бог-спрут Мельрон. Його мацаки почали без розбору обвивати людські й демонські судна, стягуючи їх докупи й затягуючи під воду, додаючи шквалу і буревію у наявний хаос.

Ніхто до пуття не знає, що сталося посеред того шторму. Лишившись усіх своїх мешканців, світ Катаракти зник у безмежному ніщо, а під командуванням адмірала Кунки залишився єдиний примарний вітрильник, проклятий навіки повторювати свій останній маневр перед знищенням. Чи вижив герой у тій битві, ніхто не знає. Навіть Хвилеріз, який прикликав Мельрона.


Замовити