Надає союзникам миттєву ману

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Хранитель Світла — корисна підмога для будь-якої команди. Він вміло орудує маною як союзників, так і ворогів, знищує слабких ворогів світловими хвилями, а потім приймає духовну форму, щоб зібрати союзників для наступу.

Фігурка героя Dota 2 Keeper of the Light

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

На коні блідому скаче він — спалах незліченних світил, Хранитель Cвітла. Дуже давно Езалор втік із фундаментального плану буття, де разом з іншими Предтечами існував у величній первинній гармонії. Він — творіння, породжене на світанку Всесвіту. Зосередивши свою силу на верхівці осяйного посоху, він скаче одночасно у всіх світах, на крок випереджаючи хаос, який невідступно переслідує його. Свою справжню природу він ховає під фізичним тілом кульгавого старця, що ледь тримається в сідлі. Та варто Езалору зіткнутися з прислужниками хаосу чи силами пітьми, він вибухає первородним світлом, розкриває свою справжню могутність і знову перетворюється на силу, з якою варто рахуватися.


Замовити