Жертвує своїм здоров’ям задля більшої шкоди

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Зі зниженням здоров’я, здібності Хускара до вбивства значно зростають. Здатен миттєво позбавити ворога й себе частини здоров’я ультимативною здібністю. Перебуваючи при смерті, він може кидати свої вогняні списи з убивчою швидкістю.

Фігурка героя Dota 2 Huskar

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Хускар був породжений у муках священним королівством Нотл. Вперше розплющивши очі, побачив він щедрого жерця тіней Дазла, який накладав на нього таємниче закляття. Усупереч древнім обрядам ордена Дезун, душа Хускара була врятована від вічності. Та як і всі, хто зіштовхнувся зі світом Нотл, він виявив у собі незворотні зміни. Більше непідвладна смертній плоті його власна кров перетворилася на джерело неймовірної сили. Кожна пролита краплина з лишком поверталася лютою, палючою енергією. Однак цей новий набутий дар розгнівав Хускара, бо заради його порятунку з Нотлу Дазл позбавив його місця серед богів. Позбавив Хускара власного священного жертвоприношення.

Згодом старійшини ордену зібралися збільшити свій вплив, і Хускар, на їхню спільну думку, мав стати страхітливим засобом здійснення їхніх планів. Та перспектива стати лише зброєю ордена, який відмовив йому в родових правах, навела на воїна ще більшу журбу. Щойно на горизонті запалали перші вогні нової війни, він покинув отчий дім, щоби знайти нових союзників і достойну мету для звільнення назовні сили, котру надає його абсолютна самопожертва.


Замовити