Зачаровує нейтральних кріпів для виконання її наказів

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Небезпечна зблизька та смертоносна з відстані, Чарівниця впивається у своїх ворогів безжальними атаками, що набирають свою силу з відстанню. Вона вміє сповільнювати ворогів і зачаровувати лісових істот, тому завжди має, що протиставити супротивникові в бою.

Фігурка героя Dota 2 Enchantress

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Аюшта на перший погляд видається невинною та безтурботною істотою, але це не так. Вона відчуває всі страждання природи на собі. Кожне зрубане дерево, кожна зламана гілка — усе це змушує Аюшту страждати. Їй стало важко знайти ліс, у якому вона могла б спокійно існувати. Там, де йде війна, ліс використовується для будівництва кораблів та військової техніки, а в мирних місцях його рубають для будівель і палива.

Аюшта чує крики всіх маленьких істот, які не можуть знайти сховку, яким потрібна зелень, щоб існувати. Чарівниця збирає історії в усіх лісах, у яких буває, і несе їх світові, вважаючи, що хороший настрій та віра у світле майбутнє вже самі по собі потужні чари, що здатні озеленити світ.


Замовити