Сповільнює ворогів морозними стрілами

Малюнки які ви бачите це зображення вже зроблених фігурок, але ми можемо зробити для вас іншу фігурку цього ж героя .

Не кожен може втекти від Дроу-Рейнджерки, якщо вже втрапив у її поле зору. Спершу вона знемовлює ворогів крижаним поривом, а потім добиває їх шквалом сповільнювальних льодяних стріл, після яких лиш декотрі можуть вижити.

Фігурка героя Dota 2 Drow Ranger

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Дроу-рейнджер звуть Траксекс — це ім’я чудово підходить для представника невисокої, тролеподібної й не надто привабливої раси дроу. Люди бояться, зневажають та обходять їх стороною. Утім, Траксекс народилася в родині людей. Її батьки мандрували із караваном і були вбиті розбійниками, але гучне вбивство невинних викликало гнів тихого народу темних ельфів.

Коли розбійників знищили, дроу помітили маленьку дівчинку, що ховалася за уламками фургонів, і вирішили не кидати її напризволяще. Навіть у юному віці Траксекс проявляла ті риси, які так цінувалися дроу: скритність, мовчазність, хитрість. Не тілом, а духом, вона могла б бути підкинутою людям дитиною дроу, яка нарешті повернулася додому. Та час минав, дівчина росла, ставала вищою за інших і почувалася бридкою. Адже і риси її обличчя були плавними й симетричними, без бородавок та вусів.

Покинувши плем’я, що її прихистило, вона пішла у ліс, щоби жити на самоті. Мандрівники, які губилися, але знаходили вихід з лісу, іноді розповідають про неймовірно красиву дівчину, що спостерігала за ними з гущавини й одразу зникала, щойно вони намагалися йти в її бік. Спритна та скритна, вона рухалася мовчки, немов туман. Лиш тихий шепіт удалині скаже, що її льодяна стріла знайшла шлях до серця ворога.


Замовити