Стрибає для допомоги союзникам, де б на мапі вони не були

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Світанкова сяє в центрі битви й не лише радо трощить ворогів своїм небесним молотом, але й зцілює союзників поблизу. Молот Валори пролітає крізь ворогів і повертається до володарки, лишаючи по собі вогняний слід. Світанкова завжди готова летіти на крилах своєї космічної енергії на допомогу союзникам у самісіньке пекло бою — де б воно не було.

Фігурка героя Dota 2 Dawnbreaker

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Через еони після відходу Хранителя й народження доби світла декотрі з нащадків першого сонця повстали проти хаосу, породженого творцем їхнього предка. Вони називалися Дітьми Світла і вважали себе єдиними достойними одягнути на себе покинуту мантію Хранителя — очолити битву проти темряви, створюючи величні армії для очищення космосу від усіх створінь первісної ночі.

Валора Світанкова — найвідоміший воїн із-поміж стародавніх творінь Дітей і осяйний вісник порядку та світла. Викувана в надрах юної металевої зірки й наповнена золотим диханням нового життя, вона отримала завдання нести мудрість Дітей Світла в найтемніші закутки всесвіту, де з кожним ударом свого молота в безкінечному бою проти хаосу Валора пронизувала вогнем небеса.

Згодом Діти відкрили й іншу мету для Світанкової. Вони з’ясували як пронизати весь космос своїм внутрішнім світлом, і таким чином назавжди винищити всі прояви пітьми, тож послали Валору захопити джерело могутньої сили, останній елемент їхнього плану. Та вперше в житті Валора і її молот зазнали невдачі, а ціна поразки виявилася велетенською як для неї, так і для її повелителів. Проблиск Дітей Світла загас, а Світанкова лишилася одна серед чорного простору, де літала тисячоліттями, доки не потрапила до нового незвіданого світу.

Тут вона відпочивала, доки мандрівна молода зоря не запалила стародавнє енергетичне вогнище — релікт Дітей Світла, що, як і вона, віками лежав під палаючими червоними пустками. Завдяки цій енергії Валора повернула собі невелику частку колишніх сил і побачила країну, яку роздирали війни та інші сили хаосу. Тож нехай її боги і зникли, але у Світанкової лишився молот, яким вона скористається задля відновлення добра та світла.


Замовити