Має великий набір для знерухомлення ворогів

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Ледь помітне тріпотіння у тінях — це все, що побачить ворог Темної Верби, адже ця фея уникає ворогів та сковує їхні рухи підступними хитрощами. Звертаючись до сил більш давніх, аніж знання вчених магів, вона тримає ворогів на місці, а потім спускає на них увесь гнів та жах світу фей.

Фігурка героя Dota 2 Dark Willow

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Дітям подобається розповідати історії про вигадані пригоди чарівників… Бо діти не знають, що більшість чарівників злісні придурки. Й у світі злісних чарівників є лише декілька імен, про які говорять із більшою відразою, ніж про Мірешку Санбріз.

Народжена у родині короля купців-чарівників, Мірешка зростала у Ревтелі, нації головорізів, де маніпуляції та вбивства були нормою. Хоч вона й була досить досконалою в орієнтуванні етикетом, поняттями та соціальними ритуалами, що пронизували кожен елемент її життя, та вона знаходила це все радше занудним.

Тому Мірешка зробила те, що робить більшість бунтівних дітей: спалила сімейний маєток та пішла разом зі своїм улюбленцем світляком Джекс жити життям мандрівних шахраїв.


Замовити