Розщеплюється на трьох духів стихій з унікальними здібностями

Малюнки які ви бачите це зображення вже зроблених фігурок, але ми можемо зробити для вас іншу фігурку цього ж героя .

Хмелемайстер Манґікс — вправний воїн, який може розщеплюватися на трьох духів стихій і здатен змінити хід будь-якої битви. У своїй звичайній формі Манґікс практикує стиль п’яного майстра, уповільнюючи ворогів ударами пивного барила та важенного посоха.

Фігурка героя Dota 2 Brewmaster

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Глибоко у Кряжі Стогонів, у долині під Зруйнованим містом, древній орден Ойо віками практикував свої обряди священного затьмарення, поєднуючись зі світом духів на великих хмільних святах. Народжений земною матір’ю від небесного батька, юний Манґікс був першим, хто поєднав здібності обох ліній. Він займався із найвидатнішими естетами Ордену і, згодом, завдяки належній відданості хмільним напоям, отримав право вибороти титул хмелемайстра — найвище звання у всій хмелярській спільноті.

Дев’ять днів Манґікс змагався одночасно у пияцтві та битві зі старим майстром. Дев’ять днів вони хиталися і кружляли, сопіли та боролися, доки, зрештою, старий майстер не звалився на землю у п’яному ступорі, а його суперник був оголошений Хмелемайстром. Тепер новий молодий майстер звертається до сили предків Ойо за пришвидшенням. До своїх же предків-духів він звертається під час використання магії. Як і всі хмелемайстри до нього, він був посланий своїм народом з єдиною місією. У мандрах він досягає просвітлення через пияцтво і шукає відповідь на древнє питання про розрив духовного і тілесного. Він сподівається придумати ту саму ідею, яка зможе знову поєднати духовний та матеріальний світи.


Замовити