Викрадає та збирає золото з ворогів

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Непомітний для ворожого ока, Ґондар Головоріз слідує за п’ятами своїх супротивників і завжди знає, де вони. Коли якась його жертва гине у бою, Головоріз із союзниками отримує чималий куш.

Фігурка героя Dota 2 Bounty Hunter

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Коли розшукувані оповідають історії про Ґондара Головоріза, то ніхто не знає, де там правда. Одні шепчуться, що його покинули ще кошеням, тож навчитися ховатися і вистежувати йому довелося просто, щоби вижити. Інші чули, що він осиротів на війні, і був узятий на виховання великим Соруком Мисливцем, який показував Ґондару прийоми бою на клинках, коли вони вдвох прочісували темні зарості на великих полюваннях. Треті вважають, що він був звичайним вуличним голодранцем, виріс у гільдії злодіїв, де його навчили скраданню та заплутуванню слідів. Навколо багать у диких місцинах розповідають і більш моторошні чутки про нього. Наприклад, кажуть, що це він вистежив короля Ґофа, тирана, який роками ховався від правосуддя, та приніс за доказ його голову і скіпетр. І що саме він проникнув у табори повстанців у Гайсіті, схопив там легендарного злодія на прізвисько Білий Плащ, і привів його на суд. А ще — що він завершив кар’єру Сорука Мисливця, котрого оголосили поза законом, коли той убив кращого принцевого бугая. Так і ширяться історії про неймовірні здібності та діяння Ґондара, і кожна наступна його авантюра виглядає неймовірнішою за попередню, а кожна нова жертва — невловимішою за всі, що були раніше. Розшукувані знають, що за гарну ціну вистежити можна кого завгодно. За гарну ціну навіть за наймогутнішими може явитися смерть із тіні.


Замовити