Зі збільшенням швидкості переслідує ворогів із низьким рівнем здоров’я

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Кривавий Жрець ставить ворогів перед нелегким вибором. Він змушує супротивників утікати, коли вкриває чималу область болючим кривавим ритуалом, але водночас накладає жахливу ультимативну здібність, яка немов говорить: «Стій спокійно, або помри».

Фігурка героя Dota 2 Bloodseeker

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Стриґвир Кривавий Жрець — ритуально посвячений мисливець, гончий пес Білованих Близнюків, посланий з оповитих туманом вершин Ксакатокатля на пошуки крові. Білованим необхідне ледь не море крові, щоби лишатися ситими і спокійними, і якби жерці не могли задовольнити їхні потреби, то вони швидко винищили би всю гірську імперію. Тож Стриґвир вирушив на пошуки крові. Життєва енергія будь-якої крові, що він проливав, через священні знаки на його зброї й обладунках потрапляла безпосередньо до Близнюків. Через багато років він перетворився на кривавого гончака, який бився, наче дикий шакал. Кажуть, що в розпалі кривавої битви під його маскою можна розгледіти риси обличчя Білованих, котрі безпосередньо керують своїм гончим псом.


Замовити