Провокує та змушує ворогів атакувати себе

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Топір зарубує своїх ворогів один за одним. Він завжди на передовій: криком не дає ворогу уникнути бою, а коли той змушений атакувати, завдає нищівних кругових ударів своєю зброєю. Добиваючи бойовою сокирою ослаблих ворогів, він торує собі шлях крізь поле бою.

Фігурка героя Dota 2 Axe

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Коли Могул Хан вступив до лав армії Червоної Мряки простим піхотинцем, то заповзявся сягнути звання генерала. Свої поривання він доводив у битві за битвою, лишаючи від ворогів криваве місиво. Цілеспрямованість Могула не знала меж: за потреби він без вагань зносив голови своїм командирам, що безперечно сприяло його кар’єрному сходженню. Під час семирічної кампанії у Краю Тисячі Озер він показав себе безжальним воякою, і що більше гинуло бійців його армії, то яскравіше сяяла його зірка. У день останньої переможної битви Могул Хан проголосив себе генералом Червоної Мряки і взяв найвище звання — Топір. Однак у його армії вже не було жодного воїна. Звісно, багато загинули на війні, але не менше — від леза самого Топора. Годі й казати, що мало хто зважиться піти під командування такого генерала. Проте Топора це зовсім не тривожить, бо він знає, що армія з однієї людини — найкраща.


Замовити