Запускає потужний морозний вибух із будь-якої точки мапи

Ми ще не робили цього героя, але можемо зробити його таким як у грі або зі змінами по вашим бажанням, або додати сети та аркани, а також розмалювати його в інших кольорах .

Кальдр здатен випускати в будь-яку точку поля бою потужні крижані бомби, які до смерті заморожують ослаблих ворогів. Уповільнюючи ворога і посилюючи союзників, Кальдр становить постійну загрозу для тих, хто йому протистоїть.

Фігурка героя Dota 2 Ancient Apparition

Висота фігурки від 10 см

Матеріал фотополімерна смола

На підставці фігурки ми можемо написати нік гравця або будь-який напис за вашим бажанням.

Кальдр, Древній Привид, — це проекція з-за меж часів. Він виник із холодної безкінечної порожнечі, котра передувала всесвіту й чекає на його кінець. Кальдр був, Кальдр є, Кальдр буде… І той, кого ми бачимо в нашому світі, хоч і здається нам сильним, але насправді є лише слабким згасним відлунням справжнього вічного Кальдра. Дехто вірить, що коли космос буде відживати свої останні роки, Древній Привид ставатиме молодшим, яскравішим та сильнішим, тоді як вічність буде гаснути. І тоді його влада над льодом зупинить усі матерії, а образ стане випромінювати неможливе для споглядання світло. Тоді він уже не буде Привидом!


Замовити